• Milí rodičia a priatelia našej školy!

• ZŠ Jasenie je malá škola, ktorú tak, ako mnoho iných subjektov a osôb, trápi nedostatok financií. Snažíme sa zapájať do rôznych výziev a projektov a tak získať financie pre školu.

V tomto roku nám môžete pomôcť aj Vy, a to poukázaním 2% z daneZdruženiu rodičov ZŠ Jasenie". Prikladáme tlačivo. V prípade, že nám chcete poukázať 2% z dane, vyplnené Vyhlásenie spolu s Potvrdením o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti, doneste / pošlite do školy do 19.4.2024. Vopred ďakujeme!

• Projekt "KVAPKA" pokračuje

• Pri náučnom chodníku a pri budúcej dažďovej záhrade nám dnes pribudli náučné tabule, na ktorých sú informácie o dažďovej záhrade, o kolobehu vody v prírode, o včelách a hmyze a o spoločenstvách lesa, polí, lúk a záhrad. Žiaci si budú môcť hravou formou zopakovať učivo prírodovedy.

• Preteky v ŠKD

• V ŠKD dnes 2.2., pripravili pani učiteľky pre deti v areáli tenisových kurtov preteky na boboch - vo dvojiciach. Súťažiaci si za odmenu odniesli balóny.