• Zber papiera

• Ukončili sme zber papiera, podarilo sa nám vyzbierať 1940 kg, ďakujeme. Bol to však posledný zber papiera na našej škole, papier už viac zbierať nebudeme, nakoľko je problém s jeho odvozom do zberných surovín. Odvoz, je drahší ako samotný zisk z papiera. Ďakujeme pánovi F. Kvačkajovi, ktorý bol ochotný odviezť vyzbieraný papier na vlastné náklady do B.B.

• Talent Kláry Jarunkovej

• Dňa 16.11. tri žiačky - Simonka, Nikolka a Lujzinka - reprezentovali našu školu na V.ročníku súťaže "Talent K.Jarunkovej", ktorú organizuje ZŠ v Podbrezovej a hoci sa neumiestnili na prvých miestach, bola to pre nich veľká skúsenosť. Dokonca sa osobne stretli so slovenským kozmonautom Ivanom Bellom a dozvedeli sa veľa zaujímavého z jeho života a letu do vesmíru.

• Projekt KVAPKA v ŠKD

• Školský klub detí pomáha pri realizácii projektu Kvapka. Deti rozvozili piesok na fúrikoch a usilovne hrabličkami rozhrnuli v náučnom chodníku. Hrabali lístie na školskom dvore a zametali betónové plochy.

• Projekt KVAPKA sa začal realizovať

• Ďakujeme Vám, P.Šuhajda, M.Korbeľ, R.Mikloš, M.Kuracina, M.Pocklan, J.Gaboň, P.Glemba, M.Kochan, P.Štulajter, M.Margeta, M.Cibula, T.Kováč, že ste obetovali svoj voľný čas a prišli ste v sobotu 28.10. do našej školy pomôcť pri realizácii projektu, výsledkom ktorého bude náučný chodník. Za pomoc ďakujeme aj B.Mistríkovej, V.Ligasovej i detičkám, spoločne sme na školskom dvore vysadili 6 nových stromčekov jabloní.