• Úspechy školy

•       Hodnotenie výchovno-vzdelávacieho procesu ŠŠI-1,75 (najlepšie hodnotenie je 2)

Niekoľkonásobné pódiové umiestnenie v okresnej súťaži v cezpoľnom behu

"Športom proti drogám", ktorú do roku 2019 každoročne organizovala naša škola v spolupráci s

obcou Jasenie:

- šesťkrát 1.miesto

- trikrát  2.miesto

- dvakrát 3.miesto

Každoročne máme úspešných riešiteľov celoslovenskej internetovej súťaže iBobor.

1. miesto v okresnej prírodovednej súťaži HYPERICUM (2014)

4. miesto v okresnej súťaži v prírodovednej súťaži HYPERICUM (2019)

3. miesto vo futbalovom turnaji o pohár starostu obce Podbrezová (2019)

Darí sa nám v súťaži "Talent K. Jarunkovej", ktorú organizuje ZŠ Podbrezová:

1.miesto v speve (2019)

2.miesto v speve (2017)

3.miesto v liter.oblasti (2017)

1. miesto v kategórii A1 súťaže FINQ MAJSTER, ktorú organizovala Nadácia SLSP.

V šk. roku 2021/22 sme mali troch úspešných riešiteľov  a v šk. roku 2022/23 jedného úspešného

riešiteľa v okresnom kole matematickej súťaže " PYTAGORIÁDA".

V šk.roku 2022/23 nás piati žiaci reprezentovali vo vedomostnej súťaži zo života a odkazu generála M.R.Štefánika. Vo svojej kategórii získali 1. miesto.