• Deň mlieka

• Tento rok bol Deň mlieka v utorok 17.5. Pri tejto príležitosti prebehlo na našej škole tematické vyučovanie.

• Futbalový turnaj

• V piatok 6. mája sa na ihrisku v  Podbrezovej – časť Skalica, odohrali zápasy futbalového turnaja. Naši žiaci sa v skupine A umiestnili na 3. mieste. Gratulujeme!

• Apríl mesiac lesov

• Pani učiteľky pripravili v apríli pre žiakov rôzne aktivity, prostredníctvom ktorých mohli spoznávať lesné živočíchy, rastliny, plody, huby, stopy zvierat a pravidlá správania sa v lese.

Pri príležitosti Dňa Zeme - 22.4., prišiel do školy na pozvanie lesný pedagóg Miroslav Šuch, podeliť sa so svojimi skúsenosťami s prácou v lese. Zaujímavým rozprávaním priblížil žiakom krásu hôr a života v ňom.

• Trpaslíci - záhradníci

• Tento projekt realizujeme vďaka finančnej podpore Nadácie SPP, ale neuspeli by sme bez pomoci rodičov našich žiakov, ktorí v sobotu 30.4. neváhali a prišli do školy na brigádu. Spoločnými silami sme vytvorili záhon, na ktorom budeme pestovať okrasné kríky a kvety, umiestnili sme vyvýšené záhony, kompostéry i domčeky pre hmyz. Stihli sme rozložiť aj mobilné dopravné ihrisko, na ktorom si budú žiaci našej školy cvičiť dopravné pravidlá a poznávať dopravné značky. Všetkým zúčastneným rodičom, zamestnancom školy i žiakom ďakujeme za pomoc.