• Vianočné tvorivé dielne

• Predvianočný čas v ZŠ sme si spríjemnili aj 18. týždeň:

Dňa 19.12. sme si pozreli filmové predstavenie: "Prianie" v Brezne. Poobede sa deti zabavili v školskom klube na Mini - disko párty. Za občerstvenie ďakujeme pani Korbeľovej.

Dnes 21.12. sme vyrábali rôzne vianočné dekorácie a pohľadnice. Dopoludnie sme si spríjemnili vychádzkou.

• Predvianočný čas

• V školskom klube deti s pomocou pani vychovávateliek napiekli medovníčky, ktoré podarovali rodičom a všetkým, ktorí spolupracujú so ZŠ.

V piatok 15.12. nás navštívil pán Lukáš, ktorý priniesol perkusné nástroje z exotických krajín. Deti sa naučili hrať rôzne rytmy a ako sa jednotlivé bubny nazývajú.

V predvianočný čas si deti pre rodičov a hostí pripravili program, s ktorým 15.12. vystúpili na Stromčekovej slávnosti.

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľka školy Mgr. Ľudmila Cibulová oznamuje, že podľa § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov a so súhlasom zriaďovateľa

poskytuje

žiakom Základnej školy, Partizánska cesta č.407, Jasenie

dňa 21. - 22. decembra 2023

riaditeľské voľno.

Odôvodnenie:

Školské vyučovanie v ZŠ je prerušené z organizačných a prevádzkových dôvodov.

Zároveň oznamujeme, že v uvedené dni nebude v prevádzke  ani ŠKD pri ZŠ.

• Stromčeková slávnosť

• Milí rodičia a priatelia našej ZŠ, srdečne Vás pozývame na Stromčekovú slávnosť, ktorá sa uskutoční 15.decembra o 16.30 hod. v telocvični. Pripravili sme pre Vás pekný vianočný program, ktorým slávnostne ukončíme rok 2023.

• Mikulášske prekvapenie

• Dnes 4.12. sme sa neučili, ale na žiakov čakalo prekvapenie. Ráno sme si vyrobili čižmičky a masky so snehuliačikmi, škriatkami a sobmi. Po tvorivých dielňach prišiel Mikuláš a rozdal deťom balíčky. Navštívili nás aj žiaci z Mš, s ktorými sme sa zabavili na divadelnom predstavení O snehuliakovej mrkve. Zatancovali sme si na diskotéke metlový, stoličkový tanec a v školskom klube užili sneh na bobovačke.