• M. R. Štefánik

• Piati žiaci (Emka K., Vaneska K., Alex P., Simonka G. a Klárka S.) úspešne reprezentovali našu školu vo vedomostnej súťaži zo života a odkazu generála M. R. Štefánika, ktorá sa uskutočnila dnes 22.2. v Brezne. Vo svojej kategórii získali nádherné 1. miesto. Blahoželáme!

Ďakujeme pani Julke Gaboňovej a Obci Jasenie za pomoc pri odvoze detí na súťaž.

• Karneval

• Dňa 17.2. v piatok sa uskutočnil v školskej telocvični "Karneval detí". Po prezentácii a vyhodnotení masiek, si žiaci pripravili pre rodičov aj krátky program. Všetky masky boli odmenené.

• Stavanie snehuliakov

• Žiaci v ŠKD súťažili v stavaní najvyššieho snehuliaka. Vyhrali žiačky štvrtého ročníka.

Dnes 3.2., žiaci ZŠ pomohli postaviť snehuliakov aj žiakom z MŠ, ktorým sa spoločná akcia veľmi páčila.