• Tajuplné bytosti

• Žiaci s pani vychovávateľkami včera 29.11. navštívili podujatie ,,Tajuplné bytosti alebo Kto po nociach chodí" v Horehronskom múzeu. Projekt je spojený s adventným obdobím. Tajuplné bytosti sa deťom predstavili v podobe figurín, poverového rozprávania či pútavej inštalácie z etnografického fondu doplnenej svetelnou a audio technikou.

• Šarkany

• Včera 3.11. boli žiaci v školskom klube púšťať šarkanov. Aktivita sa im veľmi páčila, aj keď fúkal len slabý vietor, výlet na kopec si užili.

• Čáry-máry

• Dnes 2.11. boli naši žiaci na divadelnom predstavení Čáry-máry, ktoré sa uskutočnilo v Mestskom dome kultúry v Brezne. Detektívne predstavenie o stratenom prútiku sa žiakom veľmi páčilo a výborne sa zabavili.