• Školský výlet

• Včera, 29.6., sme so žiakmi navštívili Lesnícky skanzen vo Vydrovskej doline. Z obce Čierny Balog sme sa do Vydrova odviezli vláčikom Čiernohronskej železničky. Žiaci mali pripravený animačný program. Spoznávali minerály a mohli si vyskúšať ako v minulosti zlatokopi ryžovali zlato. Vyryžované zlato si na pamiatku mohli odniesť domov. Po dobrom obede sme absolvovali vychádzku po náučnom chodníku, kde sme sa oboznámili s históriou, pestovaním, ochranou a významom lesa, ale i prácou lesníkov. Pri čakaní na vláčik domov sme ešte ochutnali "Vydrovskú" zmrzlinu.

• Rozlúčka so štvrtákmi

• Dnes 28.6. sme odovzdávali učebnice a upratovali triedy. Potom nás čakala veľká udalosť. Naši štvrtáci si pre nás pripravili rozlúčku s občerstvením. Slávnosť sa nezaobišla bez príhovorov, darčekov a tanca. Ďakujeme štvrtákom a ich rodičom za pekný deň. Želáme im veľa úsepechov v novej škole!

• MDD

• Dnes 1.6. sme oslávili aj my Deň detí. Zmrzlinou pod pamätníkom SNP v B.Bystrici, návštevou kina v Európe a poobede sa deti mohli povoziť na koníkoch.