• "Záhradníci trpaslíci"

• Dnes 26.5.na pracovnom vyučovaní žiaci 3. a 4. ročníka zberali prvú úrodu - reďkovky, na ktorých si pochutnali všetci žiaci v ŠKD.

• Vychádzka na farmu

• Včera 25.5. sme využili dobré počasie a navštívili sme miestnu farmu. Žiaci sa dozvedeli, ako prebieha prvotné spracovanie mlieka, videli jednodňové teliatka, prasiatka, dozvedeli sa zaujímavé informácie o chove koní a ochutnali korbáčiky z kravského mlieka.

• Máj, lásky čas

• Žiaci v ŠKD sa zapojili do výzvy "Láska kvitne v každom veku". Vyrobili krásne darčeky, ktorými urobia radosť  seniorom v dome dôchodcov.

• Deň včiel

• Dnes 19.5., nás navštívili žiaci z MŠ pri príležitosti Medzinárodného dňa včiel. Spoločne sme si vymenili vedomosti o včelách a obdarovali nás krásnymi odznakmi včielok, ktoré pre nás vyrobili.

• Deň mlieka

• Tretí majový týždeň sme si prostredníctvom tematického vyučovania pripomenuli význam konzumácie mlieka a mliečnych výrobkov ako dôležitej zložky výživy.

• Hádanky o lese

• Žiaci našej školy sa zapojili výtvarnými prácami do súťaže "LESNÁ HÁDANKA". Najviac hádaniek sa podarilo uhádnuť Klárke a Veronike. Práce všetkých žiakov budú zaslané do Národného lesníckeho centra v rámci 13. ročníka projektu LES UKRYTÝ V KNIHE.

• Pozvánka

• Milé mamičky a staré mamičky,

k Vášmu sviatku sme si pre Vás pripravili kultúrny program. Chceme sa Vám tak poďakovať za Vašu lásku  a starostlivosť, preto Vás srdečne pozývame do našej školy dňa 15.mája (tj. pondelok) o 16.00 hod.

• Futbalový turnaj

• Dnes 5.5.2023 sa naši žiaci: Simonka, Karinka, Jakubko Kochan, Jakubko Štulajter, Dominik, Alex, Paťko, Matúško a Marek zúčastnili futbalového turnaja "O pohár generálneho riaditeľa ŽP". V prvom kole sa umiestnili sa na výbornom 3. mieste. Gratulujeme im za skvelý výkon a reprezentáciu školy.

• Výlet na Bradlo

• Dňa 3.5. 2023, v podvečer 104. výročia úmrtia M.R. Štefánika sa 5 našich žiakov - víťazov vedomostnej súťaže v Brezne, zúčastnilo dlhoočakávanej odmeny v podobe účasti na celoslovenských oslavách na Bradle. Navštívili múzeum D. Jurkoviča, vláčikom sa odviezli až po mohylu, premýšľali o Štefánikovi v živej diskusii a na záver sa dočkali zapálenia 4 vatier na mohyle.Celý výlet sa uskutočnil pod záštitou Spoločnosti M. R. Štefánika, klub Brezno.