• Marec - mesiac knihy

• V marci mali žiaci pripravené súťažné úlohy o dánskom spisovateľovi H. Ch. Andersenovi. Získané body boli zaznamenávané do preukazu súťažiaceho. O víťazoch sa rozhodlo v záverečnom kvíze. Tu sú výsledky:

1. ročník: Veronika Suchá ( najviac bodov v interaktivnom kvíze z celej školy)

2. ročník: Jukub Štulajter

3. ročník: Simona Glembová, Jakub Kochan

4. ročník: Klára Suchá

Od dnešného dňa si môžu žiaci prvého ročníka požičať v škole knihu. Boli pasovaní za čitateľov školskej knižnice.

Počas marca žiaci ZŠ čítali škôlkárom pred spaním.

• ĎAKUJEME !

• Všetkým žiakom našej školy i Vám rodičia, srdečná vďaka za dnešné milé prekvapenie.

• Svetový deň vody

• Dnes 22.3. sme si aj my pripomenuli spolu s deťmi MŠ "Deň vody." Navštívili sme MŠ, kde najskôr starší žiaci prečítali rozprávku o vode, robili pokusy s vodou, skúmali rozpustnosť rôznych látok vo vode, riešili tajničku, tiredili kartičky podľa skupenstva, spoznali kolobeh vody a na tvorivých dielňach si vyrobili náramky, antistresovú kvapku a panáčika kvapky.

• Prezentácia

• V súvislosti s mesiacom Marec - mesiac knihy nás navštívili členky literárneho klubu POETICUM NÓVUM a predstavili nám svoju lyrickú tvorbu.