• Športom ku zdraviu

• Beh žiakov našej ZŠ a detí MŠ  " Športom ku zdraviu"  sa uskutočnil v piatok 7.10. Za vydarený priebeh akcie ďakujeme našim pani učiteľkám, vychovávateľkám i pani školníčke a všetkým rodičom, ktorí zabezpečili ceny pre našich malých pretekárov a občerstvenie v podobe chutného guľášiku, koláčikov a chuťoviek. Ďakujeme aj ostatným zúčastneným za podporu a povzbudenie našich malých pretekárov.

Víťazmi školského kola jednotlivcov sú:

1. Marek Zelenčík

2. Alex Petrovič

3. Jakub Štulajter

Pohár riaditeľky ZŠ získali žiaci 3.ročníka s najrýchlejším priemerným časom 1min.59s.

• Európsky deň jazykov

• Rada Európy v roku 2001 vyhlásila 26. september za Európsky deň jazykov, ktorý si školy v členských krajinách každoročne pripomínajú prostredníctvom rôznorodých podujatí, súťaží, kvízov a besied.

Pri tejto príležitosti dnes aj naši žiaci, na hodine anglického jazyka spoznávali štáty Európskej únie, ich vlajky, pracovali s mapou a porozprávali si zaujímavosti o Veľkej Británii.

• Zber papiera

• Môžete priniesť všetky druhy papiera, vrátane kníh bez textilných obalov. Kartónové škatule nám bezplatne odoberú. Papier bude vymenený za hygienické potreby.

• Športový deň

• Dnešný deň 16.9. prebehlo testovanie pohybových schopností žiakov našej školy v rôznych disciplínach: opakovaná zostava s tyčou, výdrž v zhybe nadhmatom, skok do diaľky z miesta, ľah - sed, kotúľanie 3 lôpt, člnkový beh 4x 10m, vlajková naháňačka a viacstupňový vytrvalostný člnkový beh na 20m. Žiaci sa pri športovaní výborne zabávali a podali skvelé výkony.

• Pozvanie

• Futbalový klub Jasenie pozýva žiakov našej školy aj ich rodičov na futbalový tréning, ktorý sa uskutoční dnes 16.9. o 16.30 na futbalovom ihrisku v Jasení. Bližšie informácie u pána Komoru na t.č.0917 589 170.

• OZNAM

• Oznamujeme rodičom žiakov, že v tomto šk.roku budeme známky a hodnotenie žiakov zaznamenávať v EduPage do elektronických žiackych knižiek. Prosíme Vás, aby ste ich priebežne kontrolovali a podpisovali.

Predkladáme rodičom k nahliadnutiu "Kritériá hodnotenia".